Blog

Evcil Dostunuzu Şehirdeki En Temiz Hayvan Nasıl Yaparsınız?

Ülkemizde evcil hayvan besleyenlerin sayısı 20 milyonu aştı Bu sayı 1.3 milyon evcil köpek, 3.5 milyon evcil kedi sayısına ulaştı. Balığı olanların sayısı 3.7 milyonken, bu listede 14 milyon rakamla kuş öncü oldu. Cinsi ve ırkı her ne olursa olsun evcil hayvanlar tüm aile bireylerinin sevgilisi oldu. Özellikle çocukların sevgi ve şefkat gelişimlerine destek olan evcil hayvanlar, evde oluşturdukları koku ve kirlenmeye yönelikle anne ve babaları daha fazla arayışa ve pratik temizleyicilere yönlendirdi. 

GOE Turkey evinizi ve evcil hayvanlarınızı her zaman temiz tutmak için Pet GOE Clean Kedi Temizleyici ve Pet GOE Clean Köpek Temizleyici ile geldi.

Seni seviyorum ama kokuyorsun

Yeni  ve  tüylü dostumuz aile bireyleri arasına eklendiğinde, tüy ve deri ile alışma süreçlerindeki yaramazlıkların sebep olduğu diğer koku ve pislikler sizi rahatsız edebilir ve asla bundan kurtulamayacağınızı düşünebilirsiniz. Ancak bu ufak tefek kazalar tamamen kontrolden çıkar ve dayanılmaz hale gelebilir.

GOE Pet Clean serisi herhangi bir kötü kokuda ve idrar lekelerinde veya diğer atıkların hızlı, etkili ve doğal bir şekilde parçalanmasını sağlar. Yapmanız gereken tek şey, dostunuzun yaşam alanına ve yattığı yerlere veya tuvalet alanına leke ve kokudan etkilenene bölgelere püskürtmek. 

Sağlıklı ve çevre dostu olmak bizim için bir öncelik. Bu yüzden Pet Clean serisi ürünlerin  formülü evcil hayvanlar ve sahibi için nazik, toksik olmayan ve tamamen güvenli bileşenlerden üretilmiştir. Bu içerik sayesinde deriden betona kadar neredeyse her yüzeyde veya kumaşta sağlıklı kullanılabilir. 

Ve en iyi yönlerinden biri, tüm kötü kokulara etki edince kendine has hoş limon kokusuyla hijyen ve temizliği hissettirir.

Kedi ve köpeğinizi temizlemenin ne kadar acil olduğunun farkındayız, çünkü GOE Pet Clean Serisi’nin benzer kullanımlarda ihtiyacınız olan etkiyi sağlayacağından eminiz. Kullanımı kolay ve basit. Sadece iyice çalkalayın ve doğrudan dostumuzun tüylerine uygulayın. Aynı şekilde tuvaletlerin zeminlerine ve kokan herhangi bir bölgeye püskürtün. Daha kalıcı lekeler için, spreyi bol ve etkili şekilde uygulayın ve kalıntıyı ıslak bir bezle silmeden önce birkaç dakika bekletin. 

Çevre dostu temizlik ürünümüz GOE Clean Serisi ile evcil dostunuzun şehirdeki en temiz dört ayaklı olacağını garanti ediyoruz. Bu yüzden tereddüt etmeyin, bugün bizi arayın.