Dünyadaki iklim değişiklikleri ve çevre kirliliğinin artması nedeniyle birçok sorunla karşı karşıyayız ve dünyaya daha çevreci temizlik çözümleri sunuyoruz.

Doğal ve temiz bir dünyanın devamlılığıyla var olacağımıza inanıyoruz. Gerçek temizliğin değer verdiğimiz çevreyi ve insanları riske atmadan yapıldığını kanıtlıyoruz.

 

GOE organik bazlı ürünleri ile çevre kirliliğinin giderilmesine ve kötü kokuların yok edilmesine ciddi katkılarda bulunmaktadır.

Tüm GOE Ürünleri %100 geri dönüşümlü ve organiktir. Bu özellikleri nedeniyle ürünlerimizin çevreye, deniz tabiatına, bitkilere, hayvanlara ve insan sağlığına hiçbir zararı ve olumsuz etkisi yoktur.

 

Misyonumuz; kaliteli yaşanılabilir, sağlığı sürdürülebilir, geleceği yeşil bir çevre ve tabiat için katkıda bulunmak, güvenilirliği hedeflemektir.

 

GOE Ürünleri Ekolojik Bileşenlerle Formüle Edilmiş Tamamen Çevre Dostu Ürünlerdir.

 

Temizlik ve atık kokularının ortadan kaldırılması için özel bio-teknoloji çözümleri ile dinamik bir gelişme sağlanmıştır.  

GOE atık akışkanların organik yüklerini ve kokularını önemli ölçüde azaltmak için doğal maddeler kullanır.

Organik atık maddelerin geniş bir yelpazede kontrolünü hızlandırmak için biyolojik katalizörler olarak, enzimler tarafından uyarılan  doğal bakterileri biyolojik olarak etkiler. 

 

Ürünlerimizin Belge Ve Sertifikalarına Erişin.

 

GOE ürünlerinin bu özellikleri atık kontrolünde ve temizlik ürünleri olarak kullanılmalarını sağlar. Uygulanan yüzeyleri kokulardan arındırarak temizler. GOE Ürünleri tescilli çevre dostudur.

 

Hayvanlara, deniz yaşamına, bitki örtüsüne, ve insanlara zarar vermez.

Tüm GOE Ürünleri korozif ve yanıcı olmamakla birlikte yeşil sever kullanıcı dostudur.

       

Bütün ürünlerimizi en yüksek standartta üretiyoruz. Dönüşümlü ve kaliteli malzemeler kullanarak tedarikçilerimizle yakın bir şekilde çalışıyoruz. İyi Üretim Uygulamamız, ürün kalitemizi oluşturarak müşterilerimize güven ve memnuniyet verir. Bu memnuniyet Goe ürünlerinin 8 ülkede satılmasıyla tüm dünyaya yayılmaktadır.

Bugün Taylan, Malezya, Makedonya, Endonezya, Çin, Brunei ve Avustralya’da distribütörlerimiz var.

 

 

Neler Yapıyoruz?

Yaşanabilir çevre için iyi bir yardımcıyız

Tamamen Sağlıklı Hijyen Ürünleri İçin Daha Çok Çalışıyoruz

İnsanlar, canlılar ve doğamız için daha özenli ve daha hassas atılımlar tasarlıyoruz.

Sorumluluklarımızın farkındayız

Güvenilirliğe Önem Veriyoruz

Yalnızca denetimleri yapılıp, analizleri oluşturulan belgelendirilmiş ekolojik ürünler geliştiriyoruz.

7/24 desteğimiz sizinle

Mutluluğunuz İçin

Kurumsal kimliğimizin gerektirdiği benzersiz müşteri memnuniyeti ilkemiz doğrultusunda deneyim ve nezaketimizle benzersiz mutluluğunuzun güvencesini sağlıyoruz.

Neden Goe Ürünleri?


Lokal temizlik için kullanılır. Çeşitli mikroplar ve türlü bakterilere yönelik hijyen sağlayan doğal dezenfektandır. Uygulanan bölgede etkinliğini sürekli tekrar eder. İdrar kokusu, dışkı ve kusma kokusuyla lekelerinin tamamen temizliğini sağlar. Ayrıca idrar işaretlemelerinde baskın ve etkindir. Benzer sorunların tekrarlanmasını engelleyici, uzun süreli etkiye sahiptir.


Devam ürünüdür. Kötü kokuları uygulandığı an temizler. Ayrıca Pet Clean serisinin uygulandığı yerlerin, uzun süre hijyenik kalmasını sağlar. Yalnızca evcil minik dostlarımızın alabildiği ve uzaklaştırıcı özelliğe sahip kokusu vardır. Bu özelliği kovucudur, temizliğin devamlılığını gerçekleştirir.

 

Bilinçli aileler, sağlıklı bebekler ve tüm canlılar için yeşil ve temiz gelecek adına organik sertifikalı ürünler tasarlar.

 

Fosfat, Paraben, Amonyak, Sles gibi zararlı kimyasallar içermez.

 

Doğada çözünebilen ekolojik bileşenlerle üretilmiştir.

Ekibimiz

İbrahim Dagul

Yönetici

Mustafa Erbay Ulu

Yönetici

Erkan Yiğit

Satış & Pazarlama