Yasal Uyarı ve Kullanım Şartları

www.goeturkey.com adresindeki web sitesi ve sitede yer alan ürünler Goe Turkey Prestij Grup Bio-Kimya Mühendislik San. Ve Tic. Ltd. Şti’ye aittir ve aynı unvan tarafından işletilmektedir.

Burada yer alan Kullanım Şartları kullanıcı tarafından toplanan verilerin ve söz konusu bu bilgilerin nasıl kullanılacağını açıkça belirten Gizlilik Politikaları ile www.goeturkey.com adresine erişilen cihazlara kayıt edilen ve depolanan çerezlerin amaçlarını açıklamaktadır. Bu açıklamalar www.goeturkey.com web sitesini kullanımı için geçerlidir.

Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikaları www.goeturkey.com adresinin “Web Sitesi Kullanım Şartları” kapsamında geçerlidir.

www.goeturkey.com web sitesine erişerek veya kullanarak Web Sitesi Kullanım Şartlarına uymayı kabul etmiş sayılırsınız.

www.goeturkey.com web sitesi ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa bizimle [email protected] e-posta adresinden veya +9(0)212 438 61 48 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Telif Hakkı

Web Sitesi içinde ve içeriğinde yer alan tüm düzen ve tasarım (metin, resim, fotoğraf, video, blog, ürün fotoğrafı, ürün açıklaması, ürün videoları, ürün görselleri) ile sınırlı olmaksızın tüm telif hakkı, ticari marka, patent ve diğer tüm fikri mülkiyet hakları her zaman Goe Turkey markasına ve lisans sahiplerine aittir. www.goeturkey.com web sitesinin tamamı veya bir bölümü değiştirilemez, çoğaltılamaz, indirilemez ve kopyalanamaz.

Web Sitesi Kullanım Şartları

www.goeturkey.com sitesinde yer alan ürün açıklamaları, kullanım şartları gibi çeşitli bilgiler yayınlandığı gün itibariyle güncellik içermekte olup, önceden herhangi bir bildirim veya uyarıda bulunulmaksızın daha sonra yapılabilecek değişikliklere tabidir. Bu değişikli takiben www.goeturkey.com web sitesini kullanmaya devam etmeniz durumunda bu değişiklikleri kabul etmiş sayılırsınız.

www.goeturkey.com web sitesine erişim ve sitenin kullanımı, yukarıda belirtilen koşullara ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına tabidir.

Her Hakkı Goe Turkey’e aittir.

Güncelleme: Aralık 2021